3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Bağımlılık Tedavisi için Tavsiyeleriniz Neler?

Bağımlılık Tedavisi için Tavsiyeleriniz Neler?

Arkadaşlar ben eşinden boşanmış bekar bir anneyim. 16 yaşında çok akıllı bir oğlum var. Ama zannedersem arkadaş çevresi ile bazı şeylere alıştı. Odasında onu birkaç kere bilmediğim haplar alırken gördüm. Eskiden her konuyu konuşurduk şimdi bana ve çevresine karşı çok sinirli ve agrasif. Eski eşim uzun yol kaptanı olduğundan çok fazla oğlumuzun yanında olamıyor. Abimden destek istedim oğlumla konuştu ama onu da terslemiş. Okulla görüştüğümde çok fazla devamsızlık yaptığını da örendim. Bende odasını aradığımda bazı haplar buldum galiba uyuşturucuya başladı. Geçen akşam bunlar ne diye sorduğumda ilk bana kızdı sinrilendi ama sonra sınavlarda başarılı olmak için aldığını herkesin aldığını söyledi. Ancak zannediyorum ki bu haplara alıştı acaba oğlum bağımlı olmuşmudur. Ne yapmam lazım bağımlılık tedavisi ile ilgili kimden destek alabilir. İnsan tek başına olunca çok zor oluyor, oğlum çok zeki bir çocuk onu kaybetmek istemiyorum. Yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum.

Merhaba ziyaretçi,
    Bu mesajdaki içeriği görebilmek için giriş yapmalı yada üye olmalısınız.

Administrator admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya
    Blog Entries
    1
    Merhaba ziyaretçi,
    Bu mesajdaki içeriği görebilmek için giriş yapmalı yada üye olmalısınız.

Hayatın kitabı matematikle yazılmıştır...
    [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir.] | [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir.] | [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir.]

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri